HAKKIMIZDA

PRONET Nakliyat A.Ş

1953 Den bugüne PRONET Nakliyat

PRONET Evden Eve Nakliyat 1953 yılından bu güne, Uluslararası taşıma,Evden Eve Nakliyat sektör liderliğini, güvenirliliği ve saygınlığı ile korumuş bir firma olarak gelmiştir

Küreselleşen firma ve çalışanlarına ayrıca şahıslara geniş bir servis yelpazesi altında hizmet veren sektör lideri firmamız, tüm dünya üzerinde firma çalışanı ve şahısların transferlerini başarı ile gerçekleştirmektedir. PRONET Nakliyat taşımacılık yılda 2000’i aşan ihracat ve ithalat taşımalarının hava, kara ve deniz yolu ile koordine ederek, kapıdan kapıya ya da isteğe göre limana sevkiyatlarını yapmaktadır.

PRONET Nakliyat ailesi olarak Dünyanın her noktasına zati ve ev eşyanızıdan, arabanıza, evcil dostunuzdan, müze ve sanat eserlerine kadar sizlere kusursuz bir evden eve nakliyat taşıma , paketleme & depolama teslimat hizmeti sunuyoruz.

PRONET EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınmak özellikle kıtalar arası olduğunda problemli bir süreç olabilir.

HIZLI TESLİMAT

PRONET evden eve nakliyat ev ofis taşımacılığında hızlı teslimat ile yanı başınızdadır.

TAŞIMA

PRONET istanbul evden eve nakliyat ve taşıma firmaları arasında sizde kaliteli ve istanbul asansörlü ev taşıma firması ile ev eşyanızı taşıtın.

PAKETLEME

evden eve nakliyat fiyatları hakkında yapılan son düzenleme ile yeni yılın ikinci ayı ile birlikte şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde %25 fiyat indirimini başlatmış bulunmaktayız.

Image
PRONET Evden Eve Nakliyat A.Ş
Image

PRONET Nakliyat LTD.ŞTİ

Kalabalık bir şehir olan İstanbul da en büyük sıkıntıların başında ev taşıma işleri gelir. Eşyaların toparlanması, taşınması, taşınacak araca yerleştirilmesi, tekrar yeni yere taşınması derken büyük bir sıkıntı topluluğudur istanbul ev taşıma işlemleri.

Image
EVDEN EVE NAKLİYAT
Image
EVDEN EVE NAKLİYAT
Image
EVDEN EVE NAKLİYAT
Image
EVDEN EVE NAKLİYAT
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
Image